Meniu

Calendar

Filtrare

Spectacole
Conferințe
Evenimente
Expoziții
Turnee
Carte

Afișare:

Anul precedent Luna precedentă

Mai 2019

Anul următor Luna următoare
 
Miercuri
01
Mai
2019
Revizorul

de Nikolai Vasilievici Gogol

19:30 Sala Studio
Citește mai mult >
Dineu cu proşti

de Francis Veber

20:00 Sala Mare
Citește mai mult >
Class

de Iseult Golden și David Horan

20:00 Sala Atelier
Citește mai mult >
Joi
02
Mai
2019
Cursa de șoareci

de Agatha Christie

19:00 Sala Studio
Citește mai mult >
Dineu cu proşti

de Francis Veber

20:00 Sala Mare
Citește mai mult >
Lut

de Marijke Schermer

20:00 Sala Atelier
Citește mai mult >
Orchestra Titanic

de Hristo Boicev

20:00 Sala Pictura
Citește mai mult >
Vineri
03
Mai
2019
Micul infern

de Mircea Ștefănescu

19:00 Sala Pictura
Citește mai mult >
Pădurea spânzuraţilor

după Liviu Rebreanu

19:00 Sala Mare
Citește mai mult >
Sambata
04
Mai
2019
Pădurea spânzuraţilor

după Liviu Rebreanu

11:00 Sala Mare
Citește mai mult >
Idolul şi Ion Anapoda

de G.M. Zamfirescu

19:30 Sala Studio
Citește mai mult >
Allegro, ma non troppo

de Ion Minulescu

20:00 Sala Pictura
Citește mai mult >
Nebun din dragoste

de Sam Shepard

20:00 Sala Atelier
Citește mai mult >
Marti
07
Mai
2019
Două loturi

după I.L. Caragiale

20:00 Sala Pictura
Citește mai mult >
Miercuri
08
Mai
2019
Hotel Europa - 9G

după Goran Stefanovski

19:30 Sala Mică
Citește mai mult >
Regele moare

de Eugène Ionesco

19:30 Sala Mare
Citește mai mult >
Viforul

de Barbu Ștefănescu Delavrancea

20:00 Sala Atelier
Citește mai mult >
Joi
09
Mai
2019
Noii infractori

de Edna Mazia

19:30 Sala Mare
Citește mai mult >
Lut

de Marijke Schermer

20:00 Sala Atelier
Citește mai mult >
Vineri
10
Mai
2019
Tectonica sentimentelor

de Eric-Emmanuel Schmitt

19:00 Sala Atelier
Citește mai mult >
No Man`s Land

de Danis Tanović

19:30 Sala Studio
Citește mai mult >
Allegro, ma non troppo

de Ion Minulescu

20:00 Sala Pictura
Citește mai mult >
De-a baba oarba

după Jocuri în curtea din spate de Edna Mazya

20:00 Sala Mică
Citește mai mult >
Sambata
11
Mai
2019
Fetița soldat

de Mihaela Michailov

17:00 Sala Mică
Citește mai mult >
Toţi fiii mei

de Arthur Miller

19:00 Sala Mare
Citește mai mult >
Preșul

de Ion Băieșu

19:30 Sala Studio
Citește mai mult >
20:00 Sala Pictura
Citește mai mult >
50 de secunde

de Daniel Oltean

20:00 Sala Atelier
Citește mai mult >
Duminica
12
Mai
2019
Micul infern

de Mircea Ștefănescu

19:00 Sala Studio
Citește mai mult >
Cursa de șoareci

de Agatha Christie

19:00 Sala Mare
Citește mai mult >
Memoria apei

de Shelagh Stephenson

20:00 Sala Pictura
Citește mai mult >
Class

de Iseult Golden și David Horan

20:00 Sala Atelier
Citește mai mult >
(D)efectul Placebo

Creație colectivă

21:00 Amfiteatru
Citește mai mult >
Marti
14
Mai
2019
Miercuri
15
Mai
2019
Livada de vișini

de A.P. Cehov

19:00 Sala Mare
Citește mai mult >
50 de secunde

de Daniel Oltean

20:00 Sala Atelier
Citește mai mult >
Joi
16
Mai
2019
Livada de vișini

de A.P. Cehov

19:00 Sala Mare
Citește mai mult >
20 de ani în Siberia

dupa Anița Nandriș-Cudla

20:00 Sala Atelier
Citește mai mult >
Vineri
17
Mai
2019
Idolul şi Ion Anapoda

de G.M. Zamfirescu

19:30 Sala Studio
Citește mai mult >
Umbre

de Marilia Samper

19:30 Sala Atelier
Citește mai mult >
UFO

de Ivan Vyrypaev

20:00 Sala Pictura
Citește mai mult >
Anonimul venețian

după Anonimo veneziano de Giuseppe Berto

21:00 Amfiteatru
Citește mai mult >
Sambata
18
Mai
2019
Micul infern

de Mircea Ștefănescu

19:00 Sala Studio
Citește mai mult >
Tragedia omului

adaptare după poemul dramatic Tragedia omului de Imre Madách

19:30 Sala Mică
Citește mai mult >
Furtuna

după William Shakespeare

19:30 Sala Mare
Citește mai mult >
Miercuri
22
Mai
2019
Joi
23
Mai
2019
Regele Lear

de William Shakespeare

19:00 Sala Mare
Citește mai mult >
Vineri
24
Mai
2019
20:00 Sala Pictura
Citește mai mult >
Class

de Iseult Golden și David Horan

20:00 Sala Atelier
Citește mai mult >
Anonimul venețian

după Anonimo veneziano de Giuseppe Berto

21:00 Amfiteatru
Citește mai mult >
Sambata
25
Mai
2019
Toţi fiii mei

de Arthur Miller

19:00 Sala Mare
Citește mai mult >
Preșul

de Ion Băieșu

19:30 Sala Studio
Citește mai mult >
Orchestra Titanic

de Hristo Boicev

20:00 Sala Pictura
Citește mai mult >
50 de secunde

de Daniel Oltean

20:00 Sala Atelier
Citește mai mult >
After Hours

de Radu Iacoban

20:00 Sala Mică
Citește mai mult >
Duminica
26
Mai
2019
Micul infern

de Mircea Ștefănescu

19:00 Sala Studio
Citește mai mult >
Idolul şi Ion Anapoda

de G.M. Zamfirescu

19:30 Sala Mare
Citește mai mult >
20 de ani în Siberia

dupa Anița Nandriș-Cudla

20:00 Sala Atelier
Citește mai mult >
Între noi e totul bine

de Dorota Masłowska

20:00 Sala Pictura
Citește mai mult >
Marti
28
Mai
2019
Pădurea spânzuraţilor

după Liviu Rebreanu

19:00 Sala Mare
Citește mai mult >
Miercuri
29
Mai
2019
Tectonica sentimentelor

de Eric-Emmanuel Schmitt

19:00 Sala Atelier
Citește mai mult >
Pădurea spânzuraţilor

după Liviu Rebreanu

19:00 Sala Mare
Citește mai mult >
Joi
30
Mai
2019
Idolul şi Ion Anapoda

de G.M. Zamfirescu

19:30 Sala Studio
Citește mai mult >
Umbre

de Marilia Samper

19:30 Sala Atelier
Citește mai mult >
Dineu cu proşti

de Francis Veber

20:00 Sala Mare
Citește mai mult >
Vineri
31
Mai
2019
Sinucigaşul

de Nikolai Erdman

19:30 Sala Studio
Citește mai mult >
Dineu cu proşti

de Francis Veber

20:00 Sala Mare
Citește mai mult >
Class

de Iseult Golden și David Horan

20:00 Sala Atelier
Citește mai mult >
(D)efectul Placebo

Creație colectivă

21:00 Amfiteatru
Citește mai mult >
Anul precedent Luna precedentă

Mai 2019

Anul următor Luna următoare

Legenda

 Spectacole  Conferințe  Evenimente  Expoziții  Turnee  Carte
Browser-ul dumneavoastra nu este de actualitate

Va rugam sa faceti update la unul dintre browserele de mai jos pentru a vizualiza site-ul TNB

Va multumi pentru intelegere! Google ChromeVersiunea 7+ FirefoxVersiunea 4+ Internet ExplorerVersiunea 8+ OperaVersiunea 4+ SafariVersiunea 5+
TNB I. L. Caragiale Logo